Boer Geert werd middels een deelname aan Boer Zoekt Vrouw opeens een bekend gezicht in Nederland. Afgelopen zondag mocht hij 75 kaarsjes uitblazen en RTV Noord ging bij hem op bezoek. Geert is samen met zijn partner Selma.
Boer Geert deed in 2014 mee aan Boer Zoekt Vrouw
“Vier jaar geleden. Via een datingsite, daar stond zij op. We zagen elkaar en ik dacht: wát een leuk vrouwtje”, vertelt Geert, die in Sellingen woont. Selma woont in Stad. Al is Selma geboren in Turkije. In 1999 kwam ze naar Nederland. Boer Zoekt Vrouw kende ze niet. “Ik heb dat nooit gezien. Ik kende zijn verhaal helemaal niet.”
Selma
En dat vond Geert stiekem juist een pluspunt. “Iedereen kwam op een gegeven moment op mij af stuiven. Die vrouwen zijn allemaal op m’n geld uit, dacht ik, maar zij wist van niks. En het gaat goed.” Inmiddels is Geert een jaar of vijf pensionado, al kan hij nog niet echt stilzitten. Onder meer zijn blauwe bessentuin houdt hem lekker bezig.
Op zijn plek
In Sellingen vermaakt Geert zich opperbest. “Ik mag hier graag wonen. Ik heb leuke buren en goeie vrienden. Ik ben nog wel steeds in mijn omgeving blijven wonen, dat vind ik belangrijk.”
➡ Niets missen? Word dan ook lid van de Boer zoekt Vrouw Facebook-groep!
Foto’s: KRO-NCRV.