Britt en Kees, een combinatie in B&B Vol Liefde die niemand aan zag komen. Want Britt kwam voor Jean Paul op bezoek, om vervolgens te vertrekken met één van zijn vrienden. De grote vraag is nu dan ook: zijn Britt en Kees nog bij elkaar na B&B Vol Liefde?
Wel diepgang gevonden
De in Spanje woonachtige Britt kwam naar Jean Paul om de liefde te vinden. Ze kende een vliegende start en het leek steeds gezelliger te worden tussen de twee, maar uiteindelijk kwam er een kentering. Britt merkte op dat Jean Paul eigenlijk nergens de diepte over in ging en nooit het achterste van zijn tong liet zien. Tijdens één van de vele feestjes kwam ze in gesprek met Kees, een vriend van Jean Paul. En bij hem vond ze wel de diepgang.
Afscheid nemen
Dit zag Jean Paul al gebeuren en een dat later, na weer een gezellige lunch waar Kees en Britt naast elkaar zaten en rustig keuvelden, ging Jean Paul het gesprek aan. Hij kreeg het idee dat ze iemand nog leuker vond dan hem. Dat gaf ze direct toe en ze besloten afscheid te nemen. Britt sneerde er nog bij dat hij wel blind moest zijn om dit niet te hebben gezien.
Zijn Britt en Kees nog samen na B&B Vol Liefde?
De grote vraag voor veel kijkers: zijn Britt en Kees nog samen na B&B Vol Liefde? De twee vertrokken samen in de bus en vanaf daar is het de grote vraag. Want Britt woonde om de hoek in Spanje en zo konden de twee snel meer connectie maken. Het ziet er echter niet al te gunstig uit. Recent kwam al naar buiten dat Britt dit voorjaar huisvesting zocht iets verder weg. En daarnaast volgen Britt en Kees elkaar niet op de social media. Ook viel het op dat Britt bij RTL Boulevard Summernight aangaf dat ze geen contact met Jean-Paul meer heeft gehad. Iets wat toch apart is als je nog samen zou zijn met zijn beste vriend.
Britt geeft uitsluitsel tijdens reünieaflevering
Tijdens de reünieaflevering mocht Britt dan eindelijk verklappen of ze nog samen is met Kees na B&B Vol Liefde. Ze blikt terug op haar exit bij Jean-Paul, waarna Kees haar op kwam halen: “Op dat moment heeft Kees mij gewoon naar huis gebracht. Wij hebben gewoon nog appcontact en telefonisch contact. We hadden het heel leuk samen.” Van verliefdheid is nog geen sprake, maar wat niet is, kan nog komen.
Ze gaan het in ieder geval lekker uitzoeken samen. “We gaan gewoon kijken. Hij komt als het goed is in september naar Spanje toe en ik denk dat ik dan wel een keertje leuk met hem ga eten en kijken wat er verder inzit. De toekomst ligt open.”
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!