Afgelopen weekend vond er een heuse B&B Vol Liefde-reünie plaats. Geen ‘officiële’, zoals die met Art Rooijakkers eventjes geleden, maar eentje die Dave (die zelf op bezoek is geweest bij Denise in seizoen 2) had georganiseerd.
Speciale B&B-reünie
Het spektakel vond plaats bij Ottenhome, een beachclub in Kortenhoef (provincie Noord-Holland). Opvallend was dat er alleen ‘gasten’ uit de eerste drie seizoenen van B&B Vol Liefde present waren: de B&B-houders dus niet.
Corina en Gwen doen verslag
Onder meer Corina deelt leuke kiekjes van de hereniging. “Vanmiddag een super gezellige reünie gehad bij van B&B vol liefde met deze keer ook meerdere kandidaten uit seizoen 1 en 2 erbij. Erg leuk om mijn twee favorieten uit seizoen 2, Menno en Dave, nu ook live ontmoet en gesproken te hebben. Ik ben tot het einde gebleven samen met Helianne, de vriendin van Menno. Hoewel de reünie om 18:00 uur was afgelopen hebben wij samen nog tof 19:30 uur gezellig zitten kletsen. Kortom, weer een dag vol mooie herinneringen en ervaringen.” Ook Gwen was aanwezig. Zij schrijft: “Wat een gezellige reünie met de drie seizoenen van B&B Vol Liefde! Leuk om iedereen weer even gesproken te hebben. En om de andere seizoenen te ontmoeten!”
Veel nieuwtjes
Tijdens de reünie werden er ook interviews gegeven. Zo vertelde Carolien openhartig dat ze ‘veel liefdesverdriet heeft gehad na de afwijzing van Bram’ (lees hier), benadrukte Tamara nog maar eens dat ze niets meer met Martijn te maken wil hebben (lees hier) en onthulde Piet (van Ted) dat hij een relatie heeft met een voormalig Boer zoekt Vrouw-deelneemster (lees hier).
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken