Papa Jay was ooit een van de gezichten van Een Huis Vol. Hij maakte als alleenstaande vader een diepe indruk bij de kijkers thuis. Inmiddels is het echter alweer een tijdje geleden dat hij werd gevolgd voor het programma. Het ziet er ook niet naar uit dat daar snel weer eens verandering in komt, zo is hij eerlijk in gesprek met RTV Rijnmond.
Terugkeer
Papa Jay krijgt in het uitgebreide interview uiteraard ook de vraag of de familie ooit nog gaat terugkeren in Een Huis Vol, maar die kans is niet zo groot. Al zien de kinderen het zeker wel zitten. “Vooral Félice denkt: geef me het script en ik ga voor de camera staan”. Jay zelf staat er ook wel voor open, maar vindt dat er dan wel wat moet veranderen. “De NPO bepaalt precies voor je wat er gefilmd en uitgezonden wordt. Ik wil er wel een eigen draai aan kunnen geven.”
Niet om te springen
Saffiera, de nieuwe vrouw van Jay, staat er niet om te springen. “Voor mij heeft een televisieprogramma weinig toegevoegde waarde. Je weet nooit wat de programmamakers uiteindelijk van de opnamen maken”, aldus Saffiera. Tot die tijd is het gezin in ieder geval te volgen op Instagram.
➡ Niets missen van Een Huis Vol? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!