Het tweede seizoen van Daar Gaan Ze Weer is aangekondigd, alleen het is nog de vraag wie we hierin gaan zien. Door de breuk van Debbie en Vincenzo, lijken zij niet terug te keren. Datzelfde geldt voor Caroline, die nog altijd geen nieuwe locatie heeft gevonden. Maar hoe zit het met Aadje en Richard?
Politiek correct antwoord
Aan de Spaanse kunst maken zij heel wat mee. Want naast dat ze gaan trouwen, kreeg Aadje een aantal maanden geleden een herseninfarct waar hij nog altijd van aan het herstellen is. Komen ze terug voor een tweede seizoen? “Nu krijg je een politiek correct antwoord”, zegt Richard tegen Veronica Superguide. “We kunnen er niks over zeggen. Geen ja en geen nee.”
Ik Vertrek
Toch zal het niet aan het stel liggen. “Laat duidelijk zijn dat we het heel erg leuk zouden vinden als we weer terug kunnen keren.” Want toen ze werden benaderd voor het eerste seizoen waren ze direct enthousiast. Aadje: “Ik zag het ook helemaal zitten, want eigenlijk hadden we na Ik Vertrek al veel eerder op tv willen komen. Dat was zo’n leuke ervaring. En toen we dit format van RTL hoorden, waren we direct enthousiast.”
Altijd reuring
Als het aan hem ligt wordt het nog veel meer. Je zou hier ook zo een dagelijkse soap van kunnen maken. Er is altijd reuring hier op de berg.” En ook de respons stemde ze vrolijk. “Ik durfde het ook wel aan om online mee te kijken naar alle social media-reacties, ook al raadt RTL dat af. Maar het viel me alles mee. We kregen gelukkig weinig negatieve kritiek”, besluit Aadje tegenover Veronica Superguide.
➡️ Niets missen van Daar Gaan Ze Weer? Volg ook de Facebook-groep!
