Olof is sinds B&B Vol Liefde een heuse BN’er geworden. Dat heeft veel consequenties, waaronder ook het ‘risico’ dat anderen je gaan imiteren op de beeldbuis. Zo werd Olof afgelopen zaterdag nagedaan tijdens het tv-programma Hotel Hollandia.
Olof (B&B Vol Liefde) in Hotel Hollandia
Hotel Hollandia is nu een tijdje bezig en kende een hele magere start qua kijkcijfers. Paul de Leeuw, vader van de show, stelde dat het een gevalletje ‘de eerste pannenkoek is vaak nog niet perfect’ betreft. Geen gek idee dus om kijkcijferknaller Olof van B&B Vol Liefde in de strijd te gooien.
Over hondje Marian
Inclusief zijn legendarische quotes ‘Prima’ en ‘Helemaal niks mis mee’. In de show krijgt Olof een deep tissue massage en knapt De Leeuw bijna van enthousiasme als hij Olof ziet. Hij vraagt aan Olof of hij ook emotioneel is geweest wegens het overlijden van B&B-collega Marian? “Ik kon er prima mee opschieten met het hondje. Ja, nee, dat ging best goed!”
Margje
Dan de grote verrassing: zijn vriendin Margje ligt een bedje verder ook in de geïmproviseerde massagesalon van Hotel Hollandia! Tot teleurstelling bij Olof weet hij nog niet of Margje aanstaande donderdag mee mag naar het Televizier Gala. “Ja, daar heb ik wel moeite mee. Maar ik heb haar nu leren kennen, dus ik zou het fijn vinden als ze mee ging.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!