Rowan en Astleigh maakten begin augustus prachtig nieuws bekend: er is een kindje op komst voor het Married at First Sight-stel. Na twee eerdere miskramen gaat het nu hartstikke goed met Rowan en de kleine. Op Instagram deelt de realityster een kiekje van haar groeiende babybuik.
Op pad met zijn drietjes
Vanaf haar vakantiebestemming, Egypte, schrijft Rowan bij de foto: “Een heerlijke dag met z’n drieën op de boot! Vandaag stopten we op verschillende plekken om te snorkelen en we kregen een lekkere lunch. En we hebben zelfs nog dolfijnen gezien!”
Prachtig nieuws
In 2023 kreeg Rowan nog een miskraam, maar in augustus kwam het geweldige nieuws over de huidige zwangerschap naar buiten: “Als het twee keer misgaat, ga je toch wel twijfelen of het er in zit en of je ermee door moet gaan. Maar de wens is zo groot dat we er echt voor wilden gaan met de hoop dat het ons gegund is. Op dit moment lijkt het ons gegund te zijn.”
Dit bericht op Instagram bekijken