Yvonne is de tweede dame die in B&B Vol Liefde 2025 een poging waagt om het hart van Jean-Paul te veroveren. Na de komst van Renate krijgt hij nu bezoek van een tweede dame: Yvonne (57). Deze energieke officemanager heeft een grote liefde voor reizen en vindt het geen enkel probleem om in Spanje te gaan wonen. En laat nou dat net wel handig uitkomen.
Wie is Yvonne uit B&B Vol Liefde?
Yvonne is 57 jaar oud, moeder van vier kinderen en werkt als officemanager. Na twee huwelijken en meerdere relaties is ze nog altijd optimistisch over de liefde. Ze zoekt diepgang, connectie én een leuke man om samen het leven mee te delen. “Connectie is voor mij heel belangrijk. Dat je elkaar in de ogen kijkt en al weet wat je denkt. Elkaar aanvoelen. Dat is heel belangrijk voor mij.”
Wat haar naar Jean-Paul trok? Zijn ondeugende glimlach, zijn liefde voor Spanje… én het feit dat hij kaal is. Yvonne is zelf ook dol op Spanje. “Ik heb mijn hart gewoon wel een beetje verloren aan Spanje. En ik roep al heel lang: Ik ga ooit in Spanje wonen. Alleen ik heb nog niet: Hoe ga ik dat doen? Nu ben ik er. Probeer mij maar weer weg te krijgen.”
Wat vindt Jean-Paul van Yvonne?
De eerste indruk van Jean-Paul is meteen positief: “Eerste reactie: Leuk, spraakzaam, gezellig denk ik.” En dat past goed, want Jean-Paul is op zoek naar een gewone leuke vrouw, omdat hij, zoals hij zelf zegt, gewoon een leuke man is. Of Yvonne de juiste match is, zien we de komende weken in B&B Vol Liefde 2025.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!