Antine heeft in een groot interview met het blad Story snoeihard uitgehaald naar Mike. Volgens de Friezin is ze door de skileraar ‘besodemieterd’, en wel in de vorm van stiekem contact met Denise, de eerste gast in Seefeld tijdens Winter Vol Liefde.
Denise reden van breuk
“Het was Denise voor en Denise na, óók als ik erbij zat”, opent Antine, die daardoor het gevoel kreeg dat Mike nog contact met de blondine had. Ze confronteerde hem daar mee: “Hij zei dat daar niets van waar was en dat ik me geen dingen in mijn hoofd moest halen.” Mike beweerde dat hij niet zelf, maar zijn moeder Monique een zwak voor Denise had. “Op dat moment geloofde ik dat.”
Keiharde leugen
Tijdens een vakantie in Spanje, samen met Mike en diens ouders, was het wederom constant Denise die de klok sloeg in gesprekken. “Daar hoorde ik dat Denise na die vakantie naar Seefeld zou komen.” Mike ontkende, maar tijdens een pittige discussie met Monique werd voor Antine alles duidelijk: “Monique had Denise en haar moeder uitgenodigd en Mike wist ervan.”
‘Besodemieterd’
“Dat was het moment om Altéa te verlaten en de relatie met Mike te beëindigen”, foetert Antine. “Ik vlieg niet naar andere landen om met iemand te zijn die ondertussen bezig is met een andere vrouw..” Vervolgens werd Antine ‘wel twintig keer’ door Mike en Monique gebeld, waarna ze besloot hen te blokkeren. “Ik werd er gek van. Ik ben gewoon glashard voorgelogen, dan hoef ik ook geen contact meer.” Ze wilde ‘de eer aan zichzelf houden’. “Als je me besodemietert, is het klaar.”
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
Antine deelt sneer uit aan Mike: “Hoeveel liefdesverdriet heb je dan eigenlijk?”