Zo hoog als Piet van de toren blies bij zijn entree, zo stil piepte hij er weer uit. Het duurde nog geen dag voor Ingrid hem helemaal zat was en besloot om afscheid te nemen. En daarna werd ze boos, toen duidelijk werd waarom Piet zich eigenlijk had opgegeven.
Ingrid is het zat
Waar de mannen vrolijk aan de dag beginnen is er bij Ingrid steeds meer twijfel. Ze is benieuwd wat de dag gaat brengen, maar is daar eigenlijk al klaar mee voor het ontbijt binnen is. Want wederom is zij degene die het ontbijt moet verzorgen. Piet vraagt vervolgens of ze een fiets heeft, waar de band van geplakt moet worden. Een mooi klusje vindt Ingrid, alleen Piet gaat liever naar de fietsenmaker. “Laat maar ik doe het wel zelf”, bromt ze. Ook in de supermarkt gaat het niet naar haar zin, waarop ze bij terugkomst de mannen echt aan het werk zet voor plankjes. Dat gaat Piet allemaal iets te dominant, die er een bedroevend slechte grap uit gooit.
Vanavond al vertrekken
Daarop is ze het zat. Ze gaat met hem in gesprek, waar hij nog uitbundig opent. Maar zodra Ingrid meldt dat dit niets gaat worden slaat Piet opeens om. “Dat heb je goed gezien”, reageert hij waar hij dagenlang heeft geroepen dat dit een match gaat worden. Hij doet nog een poging om een nachtje te blijven, maar Ingrid vindt het beter als hij vanavond al vertrekt.

Piet had andere plannen
Daarop komt het ware verhaal van Piet naar boven. “Ik zag het helemaal zitten toen ik hier kwam, dat veranderde je toen je zei dat je in de winter in Nederland blijft. En ik wil juist naar het zuiden.” Dit schiet bij Ingrid in het verkeerde keelgat. “Dit was vooraf bekend, want dit heb ik verteld in mijn introductie.” Piet had echter het idee om dan in de winter naar Egypte te gaan. “Nou daar zou ik al helemaal niet naartoe willen.” Ze is dan ook fel voor de camera. “Ik zoek iemand die er voor mij is en waar dat is maakt dan niet uit.”
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!
