Eén van de sterren van het tweede seizoen van Winter Vol Liefde is natuurlijk de 44-jarige Michiel uit Limburg, als potentiële partner voor Jan! Máár: dit is niet zijn eerste kunstje op de televisie. En ook niet de eerste keer dat hij op zoek gaat naar de liefde op tv. Hij deed namelijk al eerder mee aan Lang Leve de Liefde!
Winter Vol Liefde-Michiel in Lang Leve de Liefde
Winter Vol Liefde-Michiel werd in Lang Leve de Liefde gekoppeld aan Dick. Op een gegeven moment ging het over leeftijd, waarbij Dick zei: “Ik heb heel lang gedacht, héél lang, dat ik niet ouder zou worden dan 54.” Michiel: “En hoeveel jaar moeten we dan vanaf nu erbij tellen?” “Dat duurt niet heel lang meer, want ik word 50 in augustus.” Michiel: “O, nou, leuk. Dat wordt feest voor een Bourgondiër.”
De rollen werden omgedraaid, want hoe oud was Michiel nou precies? Dick mocht raden: “Jaaaaa… Ehhhh… Ik denk wel dat je iets ouder bent dan ik…” Dat bleek echter totaal niet te kloppen: “O? Dat ik ouder ben dan jij? Ik ben ouder dan 50? Ik ben 43!” Dat kon Dick weer niet geloven: “43?????” “Het komt misschien door de bril, ik zal hem eens afzetten. Ja?” “Nee.” Check hieronder de hele aflevering van Michiel.
Vleesetende bacterie
Onlangs werd bekend dat Winter Vol Liefde-Michiel een behoorlijk heftig (recent) verleden heeft. Hij werd namelijk getroffen door Streptokokken A, een vleesetende bacterie waardoor hij een tijdje in coma heeft gelegen. Er volgden 24 operaties onder volledige narcose. Dat hij het gered heeft, is naar verluidt een wonder te noemen.
In Winter Vol Liefde gaat Michiel voor Jan: “Ik zag Jan voorbijkomen op tv en ik dacht: nou, daar is Jan, wat een leuke man. Heel warm. Ik denk ook heel lief, maar ook iets heel grappigs en iets heel guitigs en dat sprak mij erg aan. Een beetje zoals een kwajongen dat heeft.”
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
