Amy Rose maakt een verrassende comeback op televisie. Winter Vol Liefde bracht haar de liefde van haar leven met Saul en inmiddels ook een prachtige dochter. Nu gaat ze meedoen aan een nieuw programma, net zoals Mathilde en Gerda van Urk!. Ze zijn drie van de deelnemers van Echte Meisjes in de Jungle!
Urk! heeft kwartet
Daarmee zien we opnieuw twee gezichten uit Urk!, nadat eerder Jacomien en Greetje al deelnamen. Greetje verklapte deze week nog dat ze nooit van haar leven meer mee zou doen. Nu gaan de tweeling het dus proberen, Mathilde en Gerda vormen een team. In het nieuwe seizoen van Echte Meisjes in de Jungle wordt het namelijk een survivaltocht en dat doet iedere BN’er met een familielid. In het geval van Gerda en Mathilde dus als zussen.
Amy Rose
Ook Amy Rose is van de partij, maar dat zal ze niet doen samen met Saul. Er doen tenslotte alleen meisjes mee aan het programma, zo zal ze haar opwachting maken met haar moeder Jacqueline. Uit Ex on the Beach is Demi Kersten gestrikt, ze doet mee met haar nichtje Femke Leenders. Daarnaast zijn Fleur Kennedij (Proppers in Albu) en haar nichtje Yara, Jetty Weels en zangeres I Am Aisha en het zangduo Rosanne en Mylène Waalewijn op weg naar de jungle. Echte Meisjes in de Jungle zal begin 2026 te zien zijn.
➡️ Niets missen van Echte Meisjes in de Jungle? Volg ook de Facebook-groep!
