Bonnie St. Claire is één van de vele gasten op het Bever Evenement, eind september/begin oktober in Ahoy Rotterdam. De geroutineerde zangeres kan niet wachten tot het zover is, zo vertelt ze in een interview met het blad Party.
‘Enorme bewondering voor John’
“Ik werd door John en Kees overvallen met de vraag of ik bij hun concerten als gastartiest wilde optreden. Ik heb geen moment getwijfeld en zei meteen ja! Ik heb door Expeditie Robinson echt enorme bewondering voor John gekregen en daarom vind ik het dan ook extra leuk dat ik met hem op het podium mag gaan zingen”, jubelt Bonnie.
Mooie lijst gastartiesten
John en Kees vullen aan: “Het is voor ons echt heel bijzonder om eindelijk ook eens met Bonnie st. Claire samen op het podium te staan. En met heel veel liefde geven wij Marlane de kans om de show te stelen in één van de mooiste zalen van Nederland. Het wordt met recht het grootste meezingspektakel van Nederland. Wij hebben al zo’n mooie lijst met gastartiesten waar zij zo ontzettend trots op zijn.” Naast Marlane en Bonnie zijn ook Wilfred Genee, Johan Derksen, Lee Towers en Marco Schuitmaker te gast.
➡ Niets missen van De Bevers en lekker meepraten? Sluit je dan aan bij de De Bevers Facebook groep!
Dit bericht op Instagram bekijken
