Close Menu
Love & Reality
  • Home
  • Nieuws
    • B&B Vol Liefde
    • Big Brother
    • Boer Zoekt Vrouw
    • Daar Gaan Ze Weer
    • De Bondgenoten
    • Een Huis Vol
    • Ex on the Beach
    • Het Blok
    • Kopen Zonder Kijken
    • Lang Leve de Liefde
    • Married at First Sight
    • Temptation Island
    • The Masked Singer
    • Urk!
    • Winter Vol Liefde
  • De Bondgenoten
    • Angelo
    • Daisy
    • Demi
    • Erik
    • Geert
    • Jesse
    • Joey
    • Julia
    • Lisa
    • Mercedes
    • Peter
    • Roma
    • Thomas
    • Valentijne
  • Tip!
Facebook X (Twitter) Instagram
Facebook X (Twitter) Instagram
Love & Reality
  • Home
  • Nieuws
    • B&B Vol Liefde
    • Big Brother
    • Boer Zoekt Vrouw
    • Daar Gaan Ze Weer
    • De Bondgenoten
    • Een Huis Vol
    • Ex on the Beach
    • Het Blok
    • Kopen Zonder Kijken
    • Lang Leve de Liefde
    • Married at First Sight
    • Temptation Island
    • The Masked Singer
    • Urk!
    • Winter Vol Liefde
  • De Bondgenoten
    • Angelo
    • Daisy
    • Demi
    • Erik
    • Geert
    • Jesse
    • Joey
    • Julia
    • Lisa
    • Mercedes
    • Peter
    • Roma
    • Thomas
    • Valentijne
  • Tip!
Love & Reality
Home»Nieuws»Volop kritiek op Liedje op het Eerste Gezicht: “Bedroevend”
Nieuws

Volop kritiek op Liedje op het Eerste Gezicht: “Bedroevend”

SamBy Samnovember 9, 2022
Share
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email

Op zaterdag 5 november ging het eerste seizoen van Liedje op het Eerste Gezicht van start. Het is een nieuwe datingshow van SBS met Wendy van Dijk en Edsilia Rombley als de presentatrices. In de show gaan twee zangers, die elkaar niet kennen, samen een romantische duet zingen. In iedere aflevering komen er drie setjes voorbij. Ze beginnen samen met zingen aan hun lied, maar pas halverwege het nummer kunnen ze elkaar voor het eerst zien. Is het een match? De eerste aflevering van Liedje op het Eerste Gezicht kon op veel kritiek rekenen van Angela de Jong en Dennis Jansen in de AD Media Podcast.

Niet verrast en zelfs bedroevend

Verslaggever Dennis Jansen trapt af: “Ik was niet verrast, ik was niet geboeid. Ik vond het echt niets aan”, is hij eerlijk. Daar sluit Angela de Jong zich bij aan. “Ik vond het eigenlijk wel bedroevend dat je dit durft uit te zenden, toch?” Dennis vraagt zich ook af waar het precies misging: “Ik ben geen televisiemaker, wel een beetje creatief. Dan denk ik: Waarom werkt het niet? En ik heb daar al over nagedacht.”

“Als mensen gaan daten, dan moet je toch een bepaalde chemie krijgen met elkaar. Dat is er toch helemaal niet. Ze staan allebei heel lang apart. Dan zien ze elkaar en moet er iets ontstaan. Mensen bij First Dates die leren elkaar kennen, die stellen elkaar vragen. Dan ontstaat er iets. Dan denk je: Gaat het iets worden? Nu wil ik alleen maar weten: Wie gaat hij kiezen en dan duurt het allemaal veel te lang.”

Ook een positieve noot

Verslaggever Mark den Blanken was nog best positief over de aflevering. “Dat laatste ben ik met je eens, maar dat eerste ben ik totaal niet met je eens. Ik heb het vanochtend zitten kijken nadat ik wist dat het niet zo goed gescoord had. Maar dat zingen, ik val heel erg op stemmen als ik mensen hoor praten of zingen, dat doet wat met mij. En ik zie dat ook gebeuren bij die twee mensen achter die schermen en dat vind ik een grappig gegeven. En dan zien ze elkaar en dan moeten ze ook nog met elkaar zingen. Wat op een bepaalde manier heel intiem is en dat vind ik leuk. Ik heb telkens doorgespoeld naar de momentjes dat ze aan het zingen waren, dat vond ik erg leuk.”

Afgemaakt

Angela de Jong baalde op haar beurt ook van de aanwezigheid van Wendy van Dijk. “Ik geloof het gewoon nooit en dit is nu de derde datingshow op rij.. Kennelijk moet zij per se een datingshow hebben, wil zij heel graag de Yvon Jaspers van SBS zijn, maar in geen van die producten die ik heb gezien, slaagt zij erin om nou echt contact te maken. Ze behandelt iedereen altijd alsof het debiele kleuters zijn van drie”, aldus Angela de Jong. Komende zaterdag is de tweede aflevering van Liedje op het Eerste Gezicht te zien op SBS6.

FacebookXLinkedIn
Previous ArticleLove Island-Cas en Jotti uit elkaar: “Voel me erg gekwetst”
Next Article Mirthe walgt van Een Jaar van je Leven-collega: “Laat de hele tijd zijn geslachtsdeel zien”
Sam

Sam houdt van alles wat met LoveReality te maken heeft. Haar favoriete programma's zijn Boer zoekt Vrouw, Married at First Sight en B&B Vol Liefde. Naast het volgen van de afleveringen, vindt ze het leuk om op zoek te gaan naar achtergrondinformatie. Ze komt dan ook het liefst alles te weten over de kandidaten en ontdekt graag wat we niet zien op tv.

Deze berichten vind jij ook leuk!

Bekende realitysterren duiken op in speciale editie Jachtseizoen van Stuk TV

oktober 1, 2025 Nieuws

Jacqueline Govaert laat diepe indruk achter: “Zo nog mooier”

september 28, 2025 Nieuws
Laatste Nieuws

‘Ondankbare’ Gwen bijt van zich af na felle kritiek Help, Mijn Man is Klusser!

oktober 21, 2025

Kijkers De Bondgenoten willen deze bewoner direct naar huis sturen

oktober 21, 2025

Pittige discussie tussen Fatima en Daisy in De Bondgenoten: “Gezeik…”

oktober 21, 2025

Priscilla Wildeman ondergaat opnieuw operatie voor zwangerschap

oktober 21, 2025
Over Ons
Over Ons

Love Reality houdt je dagelijks op de hoogte van het heetste nieuws uit realityland. Wat is er gaande in Temptation Island, Ex on the Beach, Love Island en The Bachelorette? Dankzij ons mis je nooit meer iets!

➡ Over ons
➡ Colofon
➡ Privacy Policy

Volg Ons!
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Laatste Nieuws

‘Ondankbare’ Gwen bijt van zich af na felle kritiek Help, Mijn Man is Klusser!

oktober 21, 2025

Kijkers De Bondgenoten willen deze bewoner direct naar huis sturen

oktober 21, 2025

Pittige discussie tussen Fatima en Daisy in De Bondgenoten: “Gezeik…”

oktober 21, 2025
Facebook X (Twitter) Instagram
Copyright © 2025. Lex Bird Media.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.