De strijd om de badkamer heeft een verrassende winnaar opgeleverd. Want waar iedereen naar Victor en Naomi keek, ging een ander koppel er met de buit vandoor. En dat leverde aardig wat keiharde sneren op, met name van Naomi.
Laatste klusjes
De extra tijd wordt door de meeste koppels keihard benut. Al vroeg op zondagmorgen staan Edith en Wilfred tegels te poetsen in de badkamer. Victor en Naomi zijn wel naar huis in tegenstelling tot Anouk en Maurits. Zij dachten dat ze ruim op tijd klaar zouden zijn, maar de badkamer ligt even stil. Ze storten ze zich op alle kleine klusjes in de slaapkamer. Het levert een zware laatste dag op voor de meeste teams, behalve Victor en Naomi. Hij gaat zelfs rustig naar de kapper, waar Naomi nog aan het poetsen gaat. Edith en Wilfred lopen wederom ver achter en moeten nog van alles op het laatste moment doen.
Jury doet inspectie
De jury doet daarop hun inspectie. De badkamer van Maurits en Anouk wordt als warm en elegant omschreven. Alles klopt, alleen in de toilet te laag. Wilfred en Edith hebben de oplevering gehaald, maar er wordt consistentie gemist. Faisel en Chris hebben een prettige ruimte afgeleverd, alleen snapt aannemer Tim niet dat er geen badkamer is geplaatst in de grote ruimte. Daarnaast ontbreekt er een afzuiger. De verrassing is Marit en Roelie. De badkamer sluit aan op de slaapkamer en heeft daardoor veel licht. De afwerking is wel wat inder, maar daar wil de jury doorheen kijken.
Winnende koppel
Heidy en Mark hebben ditmaal de oplevering wel gehaald, alleen de jury is niet heel enthousiast over de zwart-witte tegels. “Alsof ik een kleedkamer van een sportclub in loop.” Dit in tegenstelling tot de badkamer van Victor en Naomi. Die wordt heel prettig ervaren en licht. Maar ze vinden de keuzes wel wat veilig en niet heel uniek. Zo wordt het spannend naar wie het extra bouwbudget gaat van 5.000 euro. Het winnende koppel is Marit en Roelie!
Naomi haalt uit
Het levert vooral van Naomi sneren op. “We kunnen ons permitteren om meer bij de kinderen te zijn. De afwerking of kwaliteit doet er dus minder toe. Als je een keer tegen de muur spuugt en er wat tegenaan plakt, dat is blijkbaar waar ze op letten. Dus dat haalt wat druk af van de tweede slaapkamer, want die komt gaandeweg wel een keer af. Want het maakt blijkbaar niet uit.”
