Tamara Elbaz was één van de BN’ers in de Valentijnsdagspecial van First Dates VIPS. Haar date leek uit te zijn gelopen op een dood eind, maar dat is tóch niet helemaal het geval. Tamara vertelt er over aan Shownieuws.
Zo gaat het nu tussen Tamara en David (First Dates VIPS)
Tamara ging op diner met David. “Hij is een hele leuke man. Ik ga niks verkeerds over hem zeggen. Hij is heel galant, slim en serieus. Ik miste alleen een zekere spark. Ik had meer een vriendschapsgevoel. Dat is heel jammer, want zijn profiel klopte helemaal. We volgen elkaar op Instagram. Af en toe stuurt hij mij een berichtje en stuur ik er een terug. Hij vond het spannend dat onze date op televisie te zien was, dus daar hebben we het een en ander over besproken.”
Gekoppeld aan vriendin
“Zijn profiel is perfect, dus ik heb hem een dag later gekoppeld aan een vriendin van mij”, lacht Tamara. “Niet heel gebruikelijk, maar ik dacht: dit is een goede man. Als die klik niet bij mij is, is die misschien wel bij een vriendin. Of er een gevolg in zit, durf ik niet te zeggen… Maar ik zou het wel heel leuk vinden.”
Happy single
In 2023 scheidde Tamara na elf jaar van Hans Spee, met wie ze een kind heeft. Over een nieuwe liefde zegt ze nog: “Ik sta er wel voor open, maar ben niet zoekende. Als ik mijn happy single life opgeef, moet je van goede huize komen.”
Dit bericht op Instagram bekijken