Greetje gaat met een stralende lach de zomer in. Het afgelopen jaar was dat lang niet altijd even makkelijk voor de realityster uit Urk!, maar nu heeft ze alles weer op haar plek.
Honderdtachtig graden
Dit vertelt ze in een Q&A op de vraag of ze haar draai weer heeft gevonden na haar scheiding. “Uiteraard was het wennen”, opent Greetje. “Je ritme verandert honderdtachtig graden. Maar Jan en ik zijn bevriend en zorgen samen er nog steeds voor dat alles rondom de kinderen top gaat.”
Gezegend
Rond de jaarwisseling had Greetje een vriend, maar dat ging al snel mis. Inmiddels is ze wel enige tijd gelukkig. “Ook heel fijn, Jan is ook bevriend met mijn vriend. We zijn echt allemaal gelukkig met hoe alles nu is. Ik voel me ook echt heel gezegend nu. Het was vallen, nog een keer mega vallen en toen stond ik op.”
Shitshow
Greetje vervolgt: “Die tweede val kunnen we gelukkig allemaal om lachen nu… poh wat een shitshow. Afijn, ik ben zeer gelukkig. Ik heb natuurlijk ook de meeste fantastische familie en vrienden om me heen.”
➡ Gezellig meekletsen over Urk! ? Word lid van deze gezellig Facebook-groep!