Met de finale voor de deur zijn de appartementen nagenoeg afgerond en is het de vraag wie Het Blok 2025 gaat winnen. Bij de kijkers zijn er twee koppels duidelijk favoriet om er met de eindzege én cheque van 100.000 euro vandoor te gaan.
Twee duidelijke favorieten
In de Facebookgroep over Het Blok van LoveReality vroegen we deze week wie jullie denken dat Het Blok gaat winnen. Een kleine tweeduizend vaste kijkers van het programma hebben hun stem laten horen en daar kwamen duidelijk twee favorieten naar voren. Marit en Roelie kregen de helft van de stemmen, gevolgd door Victor en Naomi.
Verrassende hekkensluiter
Zo bleef er slechts dertien procent van de stemmen over voor de andere vier koppels. Opvallend daarbij is dat Maurits en Anouk de minste stemmen kregen, weinig kijkers zien kans dat zij er met de winst vandoor gaan. De derde plek lijkt hierbij zelfs een strijd te worden tussen Mark en Heidy en Edith en Wilfred. Vrijdagavond zal duidelijk worden wie de winnaar zal zijn.
➡ Niets missen van Het Blok? Volg deze Het Blok groep!

