Een kleine vier jaar geleden was Aadje samen met zijn vriend Richard te zien in Ik Vertrek. Ze emigreerden naar Spanje om een eigen B&B op te starten. Recent is Aadje getroffen door een hersenberoerte, zo vertelt hij in een interview met het blad Party.
Hersenberoerte
“Ik ben enorm geschrokken. Inmiddels zijn we een paar weken verder en het gaat redelijk. Ik heb nog wel mazzel gehad, want ik kan gewoon praten en lopen”, begint Aadje, die al vrij snel door had dat er iets niet helemaal goed zat. “Ik voelde me s ‘avonds een soort van dronken zijn, wat ik overigens niet was. De hersenberoerte heb ik uiteindelijk gehad in Richards armen. Ik ben er op zich goed uitgekomen, alleen mijn mond stond scheef en mijn linkerarm deed niet veel meer.”
Stoppen met roken
Eén van de dringende adviezen van zijn doktoren was dat hij moest stoppen met roken. Dat vindt Aadje nog erg lastig. “Ik leef nu zo ongeveer op nicotine-kauwgom. Ik was een verstokte roker en als je dan iets gaat mankeren, verwacht je eerder dat je hartproblemen krijgt. Ik had niet verwacht dat ik een hersenberoerte zou krijgen van roken, maar dat is het wel doorgekomen is mij verteld.”
Optimistisch
Ondanks alles kijkt Aadje positief naar de toekomst. “Ik ben niet bang voor mijn lichaam. Het enige wat ik wel heb, is dat ik denk: ‘je hebt met eventjes heel erg in de steek gelaten.’ Ik ben blij dat ik nog leef, dat is het belangrijkste van alles. Maar ik had hersenberoerte graag over willen slaan.” Het nieuwe seizoen van Ik Vertrek begint op 30 januari aanstaande, je leest er hier alles over.
➡ Niets missen van Ik Vertrek en lekker meepraten? Sluit je dan aan bij de Ik Vertrek Fans Facebook groep!