Ook Tom doet in cyclus 20 mee aan De Bondgenoten, net als een hele hoop andere nieuwe gezichten. En natuurlijk gaat hij voor die 100.000 euro, het prijzengeld dat op het spel staat in het spelprogramma.
Tom in De Bondgenoten
Presentator Jan Versteegh kondigt Tom aan in De Bondgenoten: “Ik beloof, dit is de laatste die zich voor gaat stellen. Tom! Wie is Tom?” De Bondgenoten-Tom komt in de lucht: “Ik ben Tom, 25 jaar en ik kom uit een klein dorpje in Noord-Brabant.” Versteegh: “En wat neem je mee aan talenten naar de loods? Waar ben je goed in?”
Daar heeft deze nieuwe De Bondgenoten-deelnemer ook wel een antwoord op: “Ik hou heel erg van quizzen. Dus mijn algemene kennis is wel goed, mijn topografie is perfect. Ik ken alle hoofdsteden van alle landen ter wereld, ik kan ze allemaal aanwijzen. Ik ben heel goed met getallen en ik ben jong en fit, dus dat heb ik ook.”
Versteegh: “Eigenlijk zijn mensen gek als ze niet met jou een bondgenootschap aangaan.” “Nee, dat zou ik ook niet snappen”, aldus Tom. Maar wat gaat hij doen met een ton? “Eh, ja, mijn studieschuld aflossen en dan een keer een huis kopen hopelijk.”
Weinig positieve reacties op De Bondgenoten-Tom en anderen
Op het sociale medium Instagram wordt er overigens niet al te positief gereageerd op de uitbreiding van het deelnemersveld van De Bondgenoten. Big Brother-bekende Salar is bijvoorbeeld niet onder de indruk: “Komen er nog spraakmakende mensen met persoonlijkheid?” Iemand anders weet wel waarom de makers hiervoor gekozen hebben: “Dat geeft veel bonje. Daar gaat het toch om?” Verder klinkt het: “En weer mensen erin met veel volgers of bekendheid.” En: “Jeetje dus geen meerwaarde…”
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
Dit bericht op Instagram bekijken