Deze week kwamen er de geruchten naar buiten dat Temptation Island’s Roger Bonsu, die al een tijdje niet meer samen is met Laura, een nieuwe liefde zou hebben gevonden. Sterker nog, er klonken geluiden over een verloving.
Roger reageert: ‘Ben niet verloofd en wordt nog geen vader’
Maar dat is niet waar, zo reageert Roger nu via Instagram. Hij schrijft: “Weten jullie waar ik echt ‘moe’ van wordt? Mensen die te curieus zijn. Het is niet zo dat omdat ik ooit meegedaan heb met een programma, ik geen privéleven meer mag hebben.”
“Ik ga mezelf niet tegenspreken, mocht iets ‘lekken’ wat echt waar is, zou ik dat persoonlijk niet plezant vinden, maar dat kan gebeuren. Maar wat verzinnen ze allemaal? Vandaag ben ik verloofd, morgen ben ik vader en overmorgen zit ik in de cel. Een maand later in de hel, om vervolgens vader te worden van een tweede kind, of zo.”
“Zolang ik niets op mijn verhaal zet, is alles wat jullie horen onzin, tot die tijd. Ik ben niet verloofd en ook nog geen vader. Ik kan nog niet eens wandelen naar de bakker zonder over mijn eigen veter te struikelen, laat staan dat ik verloofd ben of vader wordt.”
Temptation-Roger in Belgische Expeditie Robinson?
Over de geruchten dat hij mee zou doen aan Expeditie Robinson, is Roger minder stellig. Hij wijst erop dat hij ‘misschien wel een geheimhoudingscontract heeft’.