In de nasleep van Temptation Island 2019 zijn er behoorlijk wat onderlinge ruzies ontstaan. Zo kan Milou niet langer door één deur met Rodanya, heeft laatstgenoemde ook al gebroken met haar ex-vriend Morgan, en diezelfde Morgan kreeg het op zijn beurt aan de stok met Sidney.
Temptation Island’s Sidney en Morgan ruziën
Sidney zei onlangs dat Morgan ‘losse handjes heeft’, in een video op Instagram. Diens ex Rodanya steunde vervolgens die claim door twee spierballen-emoticons onder de video te plaatsen. Het resulteerde in ruzie tussen de twee jongens, die vooral via de sociale media constant modder over en weer gooide.
Binnenkort gaan Sidney en Morgan elkaar zelfs te lijf. Zij doen namelijk mee aan het tweede seizoen van Boxing Influencers, zo onthult bokser Melvin Manhoef in Club Hub. Dat belooft veel spektakel!
Sydney en Morgan in Temptation Island
Sidney Bout en Demi Rutting overleefden de relatietest op Temptation Island, al ging dat niet zonder kleerscheuren. Zo doken er later al beelden op van een woeste Sidney, die naar verluidt verleiders Gaëtan en Jietse probeerde fysiek te belagen.
Morgan Cyriel en Rodanya Kelsey kwamen ook als koppel uit Temptation Island 2019, maar al snel daarna gingen ze toch uit elkaar. Er doken geruchten op over een ontstane relatie tussen Morgan en mede-deelnemer Milou, die met vriend Heikki op het eiland kwam, maar die zijn nog niet bevestigd.