Ook bij De Telegraaf kijkt men wekelijks naar de verrichtingen van Thomas van der Vlugt als de Bachelor. Redactrice Eva van Vliet schrijft daarna uitgebreid over haar bevindingen en zij zag Thomas ‘de fout van zijn leven maken’, zo kopt ze.
‘Je zag de spijt in zijn ogen’
Van Riet was met name blown away bij het moment dat Inge, Anna-Noëlle en Merel een roos kregen na de paintbal-challenge, maar het bord van de veelbesproken Romy was leeg. “Mijn ogen waren meteen gericht op ’Miss-kunnen we het even over mij hebben’, maar geen roos voor Romy. Nu denkt ze dus meteen dat ze zichzelf extra moet bewijzen. Nou meid, doe dat vooral niet. Want dat heb je al te veel gedaan en dat is waarschijnlijk precies waar het is misgegaan. En dan maakt Thomas ineens de fout van zijn leven. Hij stelt haar de vraag ’waarom ze doet wat ze doet’, je ziet meteen de spijt in zijn ogen. Maar helaas, te laat. Romy grijpt haar kans en begint aan een nieuwe monoloog. Ik heb werkelijk geen idee hoelang dit verhaal duurde – iets met een boek en een ’purpose’ -, maar inmiddels is het buiten pikdonker..”
Ook verbazing om rozenceremonie
Toch krijgt Romy bij de rozenceremonie later alsnog een roos. Van Riet: “Er wordt uiteindelijk weer maar één iemand naar huis gestuurd, wat het tempo voor ons als kijker wel erg langzaam maakt. De ongelukkige in dit geval is Lysette, terwijl Thomas met nog maar één roos in zijn hand een praatje houdt over ’vol energie’. Huh, dat was toch juist waar je Lysette eerder die dag mee hebt gecomplimenteerd?! Maar nu is hij ineens lovend over Frederique. Die zag ik niet aankomen. Lysette houdt in ieder geval de eer aan zichzelf en vertrekt met opgeheven hoofd.” Dat is zeker waar!
➡ Niets missen van Bachelor? Volg dan ook de Facebook-groep en praat direct mee
