Rami kwam in de aflevering van De Bondgenoten van woensdagavond met een tactiek op de proppen. De kandidaten kregen een verdienopdracht voorgeschoteld waarbij ze een toren moesten bouwen met dobbelstenen. Deze dobbelstenen moest door middel van de mond op elkaar gestapeld worden. De kandidaten konden echter niet zien hoever de andere bouwwerken waren en daar besloot Rami gebruik van te maken.
Tactiek bedacht
Rami bedacht een tactiek waarbij hij een aantal dobbelsteentjes bewust op de grond spuugde. Op die manier hoopte hij de andere kandidaten wijs te maken dat zijn toren was omgevallen. Volgens Jesse zorgde het echter vooral voor afleiding en dat vond hij niet kunnen. Op X, voorheen bekend als Twitter, staan kijkers achter de tactiek van Rami.
Kleuters
De kijkers snappen niet dat de andere kandidaten boos worden om de tactiek van Rami. “Nou wat een onzin dat ze zo boos zijn… ‘Onsportief’, want jullie zijn zo sportief.”, “Wat een gejank door de andere bondjes op de tactiek van Rami met die dobbelsteentjes. Als de anderen zelf zo slim waren geweest, hadden ze zichzelf helemaal geweldig gevonden. Ze lopen gewoon te janken omdat ze verloren…” en: “Rami heeft het gewoon goed gedaan. Niet zo jaloers doen en janken. Ik ga daar zooooo slecht op he.” Hieronder meer Tweets over de situatie.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
nou wat een onzin dat ze zo boos zijn… “onsportief” want jullie zijn zo sportief #debondgenoten
— sil|| 92 (@robinspride) October 30, 2024
Hallo zeg wat een gejank door de andere bondjes op de tactiek van Rami met die dobbelsteentjes.
Als de anderen zelf zo slim waren geweest, hadden ze zichzelf helemaal geweldig gevonden. Ze lopen gewoon te janken omdat ze verloren…— E. (@orakeltjuh) October 30, 2024
Rami is echt een topper! wat een aanwinst voor het programma! #debondgenoten
— Ariane (@arianeeeex1999) October 31, 2024
Rami heeft het gewoon goed gedaan. Niet zo jaloers doen en janken. Ik ga daar zooooo slecht op he #Debondgenoten
— Flooks (@FL0KI) October 30, 2024
Vind het juist heel slim gespeeld. Dat hysterisch naar een brievenbus rennen dat is pas dom gedrag. Hij speelde het slim #Debondgenoten
— MoNiQuE (@MoNiQuE27031966) October 30, 2024
Kleuters man! #debondgenoten
— MS85 ツ (@Schuifknipje) October 30, 2024