Op zondagavond was het tijd voor alweer de tweede aflevering van het Boer zoekt Vrouw Europa-seizoen. Nadat we vorige week te zien kregen dat de boeren van dit seizoen werden overladen met de nodige brieven, zijn ze in de aflevering van vanavond op speeddate gegaan. Iedere boer nodigde tien dames of heren uit. Nu is het afwachten wie ze meenemen naar de dagdates.
Sjaak afhaak
De aflevering trapt meteen af met slecht nieuws. Van de tien dames die Piet heeft uitgenodigd, hebben drie vanwege privé-omstandigheden afgezegd. Een andere dame reisde niet af naar de speeddates, maar werd online uitgenodigd. De andere dames zijn vooral erg kleurrijk, maar het is nu aan Piet om te ontdekken of er ook dames tussen zitten met wie hij het wel kan vinden. Piet moet er twee wegsturen. Hij besluit dat hij Ditta en de online dame niet meeneemt naar de dagdates.
Vertrouwen
Bernice gaat het avontuur ondertussen met vertrouwen tegemoet. Zagen we vorige week nog een uiterst onzekere Bernice die het allemaal niet zo goed wist, heeft ze nu zelfs het idee dat het misschien wel wat gaat worden. Nog in dezelfde aflevering kiest Bernice haar vijf mannen voor de dagdates uit en ook Richard maakt zijn keuze. Claudia en Haico begonnen wat later, maar hebben ook hun keuzes gemaakt. Alles ziet ernaar uit om dit jaar een succesvol Boer zoekt Vrouw-seizoen te worden!
➡ Gezellig mee kletsen? Word dan ook lid van de Boer zoekt Vrouw Facebook-groep!
