Op zaterdag 5 november gaat er een nieuwe datingshow van start bij SBS. En wel een hele bijzondere: Liedje op het Eerste Gezicht, gepresenteerd door Wendy van Dijk en Edsilia Rombley.
Liedjes op het eerste gezicht
In deze show gaan twee zangers, die elkaar niet kennen, samen een romantisch duet zingen. In iedere aflevering komen er drie setjes voorbij. Ze beginnen samen met zingen aan hun lied, maar pas halverwege het nummer kunnen ze elkaar voor het eerst zien.
Liefde op het eerste gezicht?
Aangezien de twee tot dat moment al veel hebben geoefend samen (zonder elkaar te kunnen zien, dus) zou het zomaar kunnen dat het liefde op het eerste gezicht wordt. Aan het einde van de aflevering wordt onthuld of de twee met elkaar door zijn gegaan op romantisch gebied.
