Kijkers van Het Blok zijn door de aflevering van woensdagavond opnieuw verbaasd geraakt door Sanne. Laatstgenoemde was al eerder vertrokken vanuit Amsterdam richting Friesland om voor hun dochtertje te zorgen. Als ze even stopt bij een tankstation om wat drinken te halen, start de auto echter niet meer. Aangezien ze niet wil wachten op de ANWB, besluit ze Daniël te bellen om het op te knappen.
De ANWB
In de aflevering van woensdagavond wordt duidelijk dat Daniël het kroegavondje moet overslaan, omdat Sanne pech heeft. De auto start niet meer nadat ze even gestopt is bij een tankstation. Ze heeft de ANWB gebeld en die doet er anderhalf uur tot 2 uur over om bij haar te zijn. Dat kan Daniël sneller en dus stapt hij meteen in de auto om Sanne achterna te reizen. Saillant detail is dat Sanne nog maar tien minuten van huis in Friesland is.
Tweets
Op X, voorheen bekend als Twitter, begrijpt men weer helemaal niets van de keuze van Sanne om Daniël naar Friesland af te laten reizen. Zo lezen we: “Sanne staat met pech en Daniël moet er naartoe omdat de ANWB te lang duurt. Ze is 10 minuten van huis…..is er daar niemand die haar dan kan komen halen.” en “Omg, is er niemand anders in buurt van Sanne om te helpen?” Hieronder een greep uit de Tweets.
➡ Niets missen van Het Blok? Volg deze Het Blok groep!
#ANWB duurt 2 uur
Meestal valt dat wel mee#HetBlok
— Wim 🎧 (@DPMMusic) May 15, 2024
Sanne staat met pech, en Daniël moet er naartoe omdat de ANWB te lang duurt. Ze is 10 minuten van huis…..is er daar niemand die haar dan kan komen halen?#hetblok
— Mariska (@MariskaVoesenek) May 15, 2024
Omg, is er niemand anders in buurt van Sanne om te helpen? #hetblok
— Frida (@Frida361649222) May 15, 2024
Pffff… net even #HetBlok teruggekregen. Gaat die #Sanne naar Friesland met de auto, krijgt ze pech op 10 minuten afstand van de bestemming, gaat die #Daniel vanuit Amsterdam naar haar toe rijden. Ik heb echt een pesthekel aan die Sanne.
— Nathalie a.k.a. MiniStig (@Poebie2404) May 16, 2024
