Echte Meisjes in de Jungle is onder de Nederlandse realityliefhebbers een grote hit gebleken. Begin januari 2025 begint er al weer een nieuw seizoen van. Maar daar blijft het niet bij, want er komt ook een heuse spin-off aan.
Echte Jongens op Safari
Op Instagram deelt Videoland screenshots van mensen die in de reacties vroegen om een mannelijke variant van EMIDJ. En die gaat er nu dus komen! Het programma gaat Echte Jongens op Safari heten en komt later in 2025 uit.
Mogelijke deelnemers
In 2023 maakte een TikTokker al eens een lijstje met potentiële deelnemers voor een mannelijke spin-off. Op dat lijstje stonden onder meer presentator Robbert Rodenburg, Jerrel Boumann (Big Brother), Julien Kooij, Gursay Ayar, Leroy Jory (allen Prince Charming) en influencer FawryNotSawry. Ook Rowan van de Bovenkamp (man van Louisa Janssen), Bradley Schellekens (Slechtste Chauffeurs van Nederland, Million Dollar Island, De Bondgenoten), Jorim Soeters (De Bondgenoten) en Dephlin Jacobs (JuiceChannel) zijn opties. Iemand die zichzelf alvast aan heeft geboden via Instagram is influencer en voormalig Bondgenoot Nick Eshuis, die bij de video schrijft: “Ik moet mee.”
Presentatrice
Als ideale presentator wezen velen naar Patty Brard, zij reageerde toen bij RTL Boulevard: “Ik ben wel enthousiast. De makers mogen mij zeker bellen.” De tijd moet uitwijzen of dat ook gebeurd is!
➡️ Niets missen van Echte Meisjes in de Jungle? Volg ook de Facebook-groep!
Dit bericht op Instagram bekijken