De eerste spanningen in De Bondgenoten kwamen onder meer vanuit Regna, die niet al te lekker ligt in haar eigen bondgenootschap. Vlak voordat ze de loods introk, gaf ze nog een interview aan de TV Gids. Zo vertelt ze onder meer dat ze ‘gek is van reality-tv’.
Regna in De Bondgenoten
“Ik heb gekeken naar Een Jaar Van Je Leven (een realityshow waarin veertig kandidaten strijden om te overleven en om kans te maken op maximaal een miljoen euro, red.) en dan ga ik fantaseren. Oh, hoe zou het zijn als ik daar was? Wat had ik dan allemaal gedaan? En nu ga ik dat voor mezelf waarmaken en kijken hoe ik het daadwerkelijk doe.”
Droomreis met vader
“Dat je 100.000 euro kan winnen is natuurlijk mooi meegenomen, maar de ervaring van meedoen aan een reality-programma is altijd een soort fantasie geweest. Het is… Ja, ik wil niet zeggen een droom, want het is geen droom, maar wel een fantasie.” Na een contractbeëindiging met wederzijdse goedkeuring werkt Regna niet meer. Mocht ze geld winnen, kan ze dat dus heel goed gebruiken. “Ik wil graag mijn vader meenemen op zijn droomreis. Dat is hoogstwaarschijnlijk een safari in Zuid-Afrika of Kenia, wat hij wil!”
‘Dit neem ik de rest van mijn leven mee’
“Ik heb best wel een gat in mijn hand, dus ik moet wel een beetje voorzichtig zijn met de prijs. Daarnaast wil ik samen met mijn vriend een huis kopen, dus het geld komt goed van pas. Maar als ik zonder geld naar huis ga, ga ik niet met lege handen naar huis. Ik ben ervaringen en vriendschappen rijker en ik hoop veel over mezelf te leren. Je weet nooit hoe je reageert als je in zo’n onbekende situatie zit met onbekende mensen. Al win ik het geld niet, is het iets dat ik de rest van mijn leven meeneem”, aldus Regna tot slot.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!

