Raphaëlla Deuringen maakte nogal wat los met haar optreden in Love Island. Ze vond er niet de ware liefde, nadat Mattheüs haar inruilde voor Jaimy, maar genoot wel optimaal in de villa.
Dubbel gevoel
Al kwam ze lang niet altijd even positief in beeld, vertelt ze op Instagram. “Aan de ene kant kom ik als mezelf over. Loyaal, eerlijk, gevoelig, lomp, gek, respectvol en naturel”, aldus Raphaëlla.
“Maar natuurlijk ben ik ook vaak al huilend in beeld gebracht, terwijl dat in het dagelijkse leven niet zo is. Uiteindelijk ben ik wel altijd oprecht en altijd honderd procent voor dezelfde persoon gegaan. Sowieso no regrets.”
Een tijdje terug zei Raffie al over de ‘huilmeisje-opmerkingen van voice-over Sander Lantinga: “Er moet me even iets van het hart, ik heb zowel al jullie positieve als negatieve reacties hier gelezen. Jullie zullen je ook wel afvragen waarom ik soms weende en me slecht voelde. Sorry, maar huilmeisje was echt pijnlijk voor mij, aangezien ik jarenlang heb gestruggeld om mijn gevoelens te uiten..”