Priscilla Wildeman, bekend van Een Huis Vol, deelde deze week op Instagram dat haar zwangerschap voortijdig is afgebroken wegens ziekte bij de ongeboren baby. Op Instagram dankt ze nu alle fans voor de lieve berichten.
Waarom ik weer?
“Op dit moment ben ik nog steeds zwanger en dat voelt zo gek en oneerlijk”, opent Priscilla. “Geen controles, geen echo’s meer en dan vraag ik mezelf zo vaak af: Waarom ik weer? Ik heb al zoveel verdriet geleden, maar ik weet dat er helaas nog duizenden vrouwen zijn die hetzelfde nieuws gekregen hebben en hetzelfde verdriet mee moeten maken. Ik ben niet alleen, jij bent niet alleen, hoe pijn het ook doet, hoeveel verdriet je er ook van hebt, samen zijn we sterk. Erover praten is moeilijk; het van je afschrijven lijkt makkelijker.”
6 november de zwarte dag
Priscilla vervolgt: “Lilly heeft geen neus, een open gehemelte en lip, waarschijnlijk een gespleten schedel. Slecht tot bijna geen ontwikkelde hersenen en veel vocht in het hoofd. Haar hart zit aan de verkeerde kant en haar ingewanden groeien buiten haar buik. Helaas niet met het leven verenigbaar. Uitlopen heeft ook geen zin; dat gaat bij mij i.v.m. hechting en die gaat er bij een ongezonde zwangerschap niet op. Heel begrijpelijk.” Ze besluit: “Donderdag 6 november staat de loodzware en zwarte dag gepland, de dag dat Lilly geboren gaat worden en komt te overlijden (of misschien is Lilly al overleden).”
➡ Niets missen van programma’s Een Huis Vol? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!
Dit bericht op Instagram bekijken
