Kees Stevens is naast de man en manager van John de Bever tegenwoordig ook buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand. Als babs gaat hij huwelijken voltrekken en dat avontuur is deze week van start gegaan, zo meldt hij op Instagram.
Nieuw avontuur
“Een nieuw avontuur: Babs Kees! Vandaag mag ik mijn eerste huwelijk sluiten”, schrijft Kees bij een foto van hem in zijn kakelverse werkoutfit. Op Facebook laat manlief John weten dat hij ‘toch wel trots is’ op zijn partner, met wie hij sinds 2009 getrouwd is.
Enthousiaste reacties
Ogenschijnlijk gaat Kees een drukke tijd tegemoet, want fans van De Bevers willen niets liever dan Kees als babs op hun trouwerij. In de reacties is men dolenthousiast: “Als ik zestig jaar getrouwd ben mag jij ons opnieuw trouwen Kees!” En: “Als ik zou trouwen dan huur ik jou in! Veel succes en je ziet er mooi uit!”
➡ Niets missen van De Bevers? Sluit je dan aan bij de De Bevers Facebook groep!
Dit bericht op Instagram bekijken
