Een pittige discussie in de dinsdagavondaflevering van De Bondgenoten, zo zien we in een gedeelde teaser door SBS. Fatima krijgt het aan de stok met Daisy, in Team Gieren. Onderwerp is het koken.
Piepers
Fatima is er namelijk van overtuigd dat een kilo aardappelen niet genoeg zal zijn voor vier personen. Daisy denkt echter van wel: spoiler alert, doorgaans is 250 gram aardappelen per persoon zeker voldoende. Al helemaal in De Bondgenoten, waar de voedselvoorraad nou eenmaal niet onbegrensd is.
Gezeik
Fatima geïrriteerd: “Als jullie een kilo willen doen, doe maar. Ik bemoei me er niet meer mee. Maar ik wéét het.” Daisy: “Dan snij je er meer bij, mij maakt het niet uit hoor.” Fatima is echter eigenwijs en wil nu niet meer meebewegen. “Nee hoor, doe maar. Ik maak wel wat anders voor mezelf.” Als ze wegloopt, puft Daisy nog: “Gezeik..”
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!