Petra en Hans zijn binnenkort terug op tv. De twee leerden elkaar kennen in het tweede seizoen van B&B Vol Liefde. Hans ging toentertijd vanuit Frankrijk op zoek naar een nieuwe vriendin. Zijn zoektocht verliep met ups en downs, maar hij eindigde uiteindelijk met Petra. De twee hebben er alles aan gedaan om hun relatie werkend te krijgen, maar ze slaagden er niet in. Binnenkort zitten de twee lijnrecht tegenover elkaar voor een ander tv-programma.
Terugkeer op tv
Petra plaatste op haar Instagram-account een foto waarop ze te zien is samen met Hans. Ze schrijft erbij: “Weerzien met deze knaap voor iets spannends!” De opnames daarvan vonden plaatsen in Hotel New York in Rotterdam en zijn voor Discovery Channel. Het ziet er dan ook naar uit dat we Hans en Petra binnenkort zien in een gloednieuw seizoen van Eating With My Ex.
Eating With My Ex
Eating With My Ex: Going Dutch is een programma dat uit Engeland is komen overwaaien. In 2021 ging het eerste seizoen van Eating With My Ex van start. Het programma brengt voormalige liefdes opnieuw bij elkaar voor een openhartig gesprek. Tijdens een diner kunnen ze op hun bordje verschillende vragen verwachten. In het verleden deden ook Hans en Libera al mee aan het programma. Ook dat zijn twee oude bekenden uit B&B Vol Liefde.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
Petra blikt openhartig terug op B&B Vol Liefde: “Moest echt even bijkomen van mijn tijd bij Hans”