Sylvia Geersen is de nieuwe Bachelorette, maar in de toekomst mogen de makers van de show altijd bellen naar voormalig deelneemster Oriana. Sinds haar avontuur in het seizoen met Tony Junior liefdeloos eindigde, hunkert ze naar een leuke man.
Nieuwe Bachelorette?
“Ik heb een leuke baan, een huisje en een hondje.” Er ontbreekt enkel nog een geschikte wederhelft. Al ‘is ze daar niet zo mee bezig, en is ze wat voorzichtiger na water met Tony is gebeurd’, legt Oriana uit op het Youtube-kanaal EN DAN. “Ik ben nu echt heel tevreden, dus ik heb nu eigenlijk geen haast. Dus ik laat het allemaal op me afkomen.” De nieuwe Bachelorette worden? “Dat zou ik wel doen, zeker nu. Laat maar even zien wat voor mannen er voor mij zijn!”
Oriana 2.0
Dankzij haar deelname als single heeft Oriana veel geleerd. “Ik ben heel blij met mezelf. Dat klinkt misschien raar, maar ik heb natuurlijk een tijdje met mezelf in de knoei gezeten. Maar ik ben nu echt heel happy en ik weet van mezelf dat ik een fijn persoon ben om mee om te gaan – in de zin van: zorgzaam en lekker gek. Die bevestiging heb ik nooit gehad, dus is voor mij een stukje rust.”
➡ Niets missen van De Bachelor? Volg dan ook de Facebook-groep en praat direct mee!
