De 22ste cyclus van De Bondgenoten is in volle gang. Nadat de nieuwste cyclus afgelopen week van start ging, is dit het ideale moment om de kijkers te vragen naar hun favoriete De Bondgenoten-deelnemers. En die poll levert een aantal verrassende namen op. Dat Floris het doorgaans goed doet in de peilingen is geen verrassing, maar blijkbaar gooien ook Erik en Anne hoge ogen.
Meest populair
In onze Facebook-groep vol De Bondgenoten-fans stelden we een prangende vraag: “Wie is op dit moment jouw favoriet in De Bondgenoten?” De stemmen stroomden binnen en dat leverde een duidelijk beeld op. Met kop en schouders bovenaan staat niemand minder dan de teruggekeerde Floris met maar liefst 33% van de stemmen. Op een tweede plek volgt Erik met 21% van de stemmen. De top drie wordt afgesloten door Anne met 20% van de stemmen.
Niet populair
Er waren ook een aantal kandidaten die het moesten stellen met 0% van de stemmen. Zo doen Demi, Geert, Joey, Fatima, Marco en Marlène het niet heel goed in de populariteitspoll. Ook Kim, Julia en Fabio gooien geen hoge ogen. Zij hebben één procent van de stemmen.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!