Het einde van The Masked Singer komt nu dan toch echt in zicht. In de aflevering van vanavond hebben we dan ook opnieuw afscheid moeten nemen van twee gemaskerde BN’ers. De eerste BN’er die zich deze avond moest onthullen was het Hert. Slechts één panellid had het bij het rechte eind en wist welke BN’er verstopt zat in het pak. Het was namelijk niemand minder dan Natacha Harlequin.
Het panel
Het panel heeft er goed over nagedacht en denkt te weten wie verstopt zit in het pak van het Hert. Maar liefst drie panelleden gaan er vanuit dat we hier te maken hebben met Bibi Breijman, maar niets blijkt minder waar. De enige die het aan het rechte eind heeft, is Carlo Boszhard. Hij krijgt er dan ook een punt bij.
- Monica Geuze – Bibi Breijman
- Carlo Boszhard – Natacha Harlequin
- Loretta Schrijver – Bibi Breijman
- Gerard Joling – Fatima Moreira de Melo
- Buddy Vedder – Bibi Breijman
Natacha Harlequin was het Hert
Op vrijdagavond onthulde Natascha Harlequin zich als het Hert. Ze genoot met volle teugen van haar tijd in het programma, want helemaal niemand wist dat uitgerekend zij in het pak zat. Haar man en haar zoon wisten niet eens dat zij meedeed. De voorbereiding deed ze dan ook niet thuis. “Ik ging in een bos staan, met één of andere tak en dan ging ik de choreo voorbereiden.”
➡ Niets missen van The Masked Singer? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!