Het achtste seizoen van Massa is Kassa is geopend met een wilde overnachting in een pipowagen. Het hoogseizoen staat voor de deur en de familie Gillis is weer wat druk om alle parken in orde te maken.
ParkieMarkie en Ruud hebben slagboomdienst
Een nieuw seizoen brengt ook een nieuw begrip. ParkieMarkie en Ruud hebben namelijk slagboomdienst. Ze ontvangen alle nieuwe gasten en dat is niet alles…. Ruud wordt in een dierenpak gehesen. Hartstikke leuk natuurlijk, al die kinderen ontvangen. Behalve dat het bloedheet is. Een paar kilo lichter weet Ruud zijn taak te volbrengen.
Stront aan de knikker voor Richard
De eerste parkbeheerder die dit seizoen van Massa is Kassa op zijn donder krijgt van Peter is Richard. De vorig jaar aangekochte tenten moeten overal worden geplaatst, behalve dat op het park van Richard er nog geen tent te vinden is. De mailing had hij even gemist, om vervolgens Peter nog tegen te gaan spreken over het aantal tenten dat hij kwijt kan. Een grote catastrofe!
Pipowagens uittesten
Soms heeft Nicol best een goed idee, zoals de pipowagens. In alle kleuren van de regenboog ziet het er maar wat gezellig uit op het park en voor de gasten arriveren mogen Peter en Nicol de wagens eens uittesten. Volgens Peter kan er volop gehatsteflatst worden, tot hij Nicol gaat vergelijken met Mamaloe. Het kleurrijke wagengebied wordt in ieder geval goedgekeurd, terwijl Mark op een ander park de speeltuinen controleert. Zo komen alle hoofdrolspelers nog redelijk de eerste aflevering door.
