Onlangs onthulde haar vaste plastische chirurg Diana Gabriëls dat zij Rosanna Voorwald niet meer wil opereren, omdat het ‘ronduit gevaarlijk was geworden’. Het weerhoudt de voormalig Temptation Island-deelneemster er echter niet van om nog een paar keer onder het mes te gaan.
Temptation-Rosanna gaat spoedig weer onder het mes
Tot dusver moeste met name haar borsten, billen en lippen er aan geloven, maar Rosanna weet van geen ophouden. Op Instagram kondigt ze namelijk aan dat haar bilimplantaten vervangen gaan worden, omdat ze pijn heeft door de huidige. Dat valt nog te begrijpen.
Maar het blijft niet daarbij: ze zal ook nog een liposuctie BBL (Brazilian Butt Lift) Full Body ondergaan. “Oja en mijn tanden, ik krijg porseleinen facings. Daarna ben ik echt klaar”, belooft Rosanna tot slot.
In totaal staat haar teller nu al op zo’n 30.000 euro aan cosmetische ingrepen. Daar gaat dus nog het nodige bovenop komen.