Nycole leerden we kennen in Love Island en de laatste tijd was ze ook te zien in Echte Meisjes in de Jungle. Tijdens een interview met Spot On vertelt ze dat ze in haar jeugd ooit uit huis is gezet wegens haar geaardheid. Nycole valt op zowel mannen als vrouwen.
Coming out
Toen ze in haar jeugd een regenboog op haar Instagram plaatste, lichtte iemand haar moeder in. “Ik heb niet eens zelf de kans gehad om het te vertellen tegen iemand.” Enkel haar zus accepteerde het. “Mijn moeder heeft mij naar aanleiding van dit alles zo min of meer het huis uit gezet.”
Moeder bijgedraaid
Toen Nycole eenmaal uit huis was, draaide haar moeder volledig bij. “Het wordt nu niet echt meer besproken.” De realityster heeft geleerd om voor zichzelf te kiezen. “Ik mag zelf bepalen met wie ik wil zijn en niemand kiest dit voor mij.” Wat de 22-jarige schone anderen zou willen meegeven is dat iedereen zich op zichzelf moet focussen. “Kies je eigen pad en laat je niet tegenhouden door anderen.”
Vanuit Brazilië
Op tweejarige leeftijd kwam Nycole vanuit Brazilië naar Nederland. “Als immigrant was ik hier illegaal en dat was echt moeilijk. Zo zijn we wel zo’n zes keer verhuisd binnen Amsterdam en moesten we steeds bij andere mensen wonen.” Ze heeft nog altijd het idee dat haar ouders haar niet volledig begrijpen.
➡️ Niets missen van Echte Meisjes in de Jungle? Volg ook de Facebook-groep!
Dit bericht op Instagram bekijken