Noah was een van de vijf kandidaten die het geluk had dat hij de loods van De Bondgenoten even mocht verlaten. Samen met Salar, Lisa, Jessica en Thomas deed hij mee aan De Kwis met Ballen. Buiten de loods kreeg Shownieuws de kans om de kandidaten aan de tand te voelen. Ook Noah werd even gesproken.
Geen stelletje
Uit dat gesprek wordt al snel duidelijk dat Noah wel een mening heeft over het aantal stelletjes in de loods. “Ik zie dat er heel veel stelletjes zich samen vormen. Maar ik ben daar niet heel erg van in zo’n situatie als dit, dus daar ben ik niet echt mee bezig.”
De liefde
Gek genoeg sluit Noah het ook weer niet volledig uit. In zijn volgende zin zegt hij tenslotte: “Ik ga sowieso voor die ton. En wellicht voor de liefde, maar dat gaan we meemaken.” Tot op heden lijkt er nog geen dame binnen de loods te zijn die de goedkeuring van Noah kan wegdragen. Mercedes vindt hij het knapst, maar zij is al gelukkig met Salar.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
