Een kleine maand geleden maakte Jacob uit B&B Vol Liefde bekend dat hij een nieuwe liefde heeft gevonden in de 54-jarige Carla. Laatstgenoemde heeft in een videogesprek met De Telegraaf afgerekend met Monica, Jennie, Anita en Sigrun.
It’s official
“Het gaat prima met ons. Ze is al ruim een maand bij me en de dagen vliegen voorbij. Helaas zitten we nu in de regen, maar het wordt morgen weer voor minimaal een week lang zon.” Ze hebben al sinds 26 augustus officieel een relatie. Carla had zich wel opgegeven voor B&B Vol Liefde, maar werd niet uitgekozen voor de show. “De andere dames pasten zogenaamd beter bij me”, lacht Jacob.
Wat maakt Jacob zo leuk?
Carla vertelt dat hij Jacob zo leuk vindt omdat hij sportief is, een dierenliefhebber is en een harde werker is. “Inmiddels ken ik hem wat beter en hij is ook integer, lief, avontuurlijk. Het is hier nooit saai. We kunnen overal over praten, dat is ook belangrijk. Ik wilde altijd al naar een warm land, maar als Jacob hier niet had gezeten, was dat niet gebeurd. Ik ben hier voor Jacob, niet voor iets anders.”

‘Carla een stuk leuker dan de 4 B&B-dames’
Jacob heeft verder nooit meer wat van de vier dames die bij hem langskwamen in de serie gehoord. “Ik heb ze wel uitgenodigd, om eens na te bespreken waarom ze zich zo gedragen hebben. Of eigenlijk: misdragen hebben. Maar ze wilden mij echt de vernietiging in helpen, zo voelde ik het. De uitnodiging hebben ze dan ook keihard afgewezen. Dat is letterlijk zo gezegd, ja.”
Ook Carla is kritisch op haar voorgangers
Carla vult aan: “Wat ik daarvan vindt? Laten we het op ‘bijzonder’ houden.. Ik heb een aantal dingen gezien op tv, hoe de dames op bepaalde dingen reageerde.. Ze kunnen wel zeggen dat op tv dingen geknipt en geklapt worden, maar bepaalde dingen hebben ze gewoon gezegd, daar kan je niks aan knippen en plakken.” Jacob vertelt verder dat hij er ‘nu echt niet meer mee zit’, ook al had hij het gevoel dat de dames er ‘als heldinnen af wilden komen op tv, ten koste van hem’. De blik gaat nu op de toekomst; Carla en Jacob blijven voorlopig lekker aan de B&B werken.
