De nieuwe aflevering van Lang Leve de Liefde heeft de gemoederen weer flink beziggehouden. In het appartement van Saskia en Marcel ging het er vrij rustig aan toe, maar in het appartement van Laura en Niels viel van alles te beleven. Zo werd er gezongen, gedanst en maakte Niels een nogal pijnlijke opmerking richting Laura. Ondanks dat hij het snel weer goedmaakte, besluiten de twee toch niet te verlengen.
Zielsverwanten
Bij Saskia en Marcel verloopt de date nog niet echt vlekkeloos. De twee zijn samen pizza’s gaan bakken en stellen elkaar wat vragen. Daaruit concludeerden de twee al snel dat ze niet elkaars zielsverwanten zijn. We hoeven ons dan ook niet echt af te vragen wat Saskia en Marcel gaan doen. De twee besluiten niet te verlengen en gaan weer naar huis. Hun plek wordt ingenomen door Naomi en Demio.
Duo
Laura en Niels lijken ondertussen al een goed op elkaar ingespeeld duo. Zo neemt hij plaats achter de piano en gaat zij erbij zingen. Daarnaast wordt er tijdens het koken flink gedanst. Toch weet zij niet of ze de aantrekkingskracht wel voelt, dus besluiten ze elkaar een minuut lang aan te kijken in de hottub om dat te testen. Of dat succesvol is gebleken, is echter nog maar de vraag.
Eenmaal buiten de hottub valt Niels dan ook met de deur in huis: “Soms heb ik het idee dat ik niet tegen jou praat, maar tegen een actrice. Dan articuleer je ineens heel goed, heel duidelijk.” Laura schrikt van de opmerking: “Ja, maar dat maakt toch ook niet uit. Dat is niet goed dat je dat hebt. Dan zal ik minder articuleren.” Hij hoopt vooral dat zij zichzelf is, maar de opmerking bevalt haar niet helemaal. “Ik vind dat best pijnlijk om te horen. Ik snap je wel, maar ik ben heel erg enthousiast en vindt het heel erg leuk.” Gelukkig klaart een goed gesprek tussen de twee de lucht al snel. Ondanks dat de twee het erg gezellig met elkaar gehad hebben, besluiten ze toch niet te verlengen.
➡ Niets missen van Lang Leve de Liefde? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!