Het kan natuurlijk geen toeval zijn. Een dag nadat Nicol Kremers de eis heeft ingediend dat ze in alle afleveringen van Massa is Kassa waarin ze te zien is geweest wordt verwijderd, was ze geen seconde in beeld. Sterker nog, zelfs haar naam viel niet!
Groot contract
Dat is een groot contrast tot de afgelopen weken van Massa is Kassa. Dit seizoen is ons Nicolleke niet meer van de partij en Peter Gillis heeft haar vervangen door een nieuwe vriendin: Wendy. Deze overgang is uitgebreid belicht in het seizoen en niet op een al te vriendelijke manier naar Nicol. Ze werd overal van de posters verwijderd en behoorlijk afgebrand. ‘Toevalligerwijs’ was hier in de aflevering van dinsdag niets meer van te zien.
Op zijn knieën
Wat was er dan wel te zien? Peter die op zijn knieën ging voor Wendy met de vraag of ze met hem wilde samenwonen in de nieuwe villa. De aankleding daarvoor wordt al uitgezocht en er werden ook nieuwe foto’s gemaakt voor de grote posters van de Familie Gillis. Parkie Markie doet zijn controlerondjes en rijdt een treintje rond met kinderen en Ruud is druk met kleine aangekochte wagentjes te verplaatsen.
Huilen is voor jou te laat
Peter en Wendy gaan ook op bezoek bij Mieke en Johnny. Het stel was de afgelopen periode druk in Spanje met hun nieuwe hit. Huilen is voor jou te laat staat op de tape en nu is er ook een videoclip. Wendy wordt voorgesteld aan het stel en ze krijgen gelijk de clip te zien. En Johnny heeft nieuws. In Formentera hebben ze een barretje gehuurd om daar aan de slag te gaan. En zo gaan ze elkaar dus veel minder zien in Nederland. “Dus dan moeten we vaker naar Spanje moeten komen.”