Een tweede seizoen van De Hanslers lijkt een zekerheidje, maar daar denkt Monique anders over. Van de aandacht geniet ze volop, zo hebben we een jaar lang kunnen zien. Maar wat er deze weken loskomt is toch wel erg heftig.
Nog geen vragen
“Seizoen 2, dat weet ik echt niet”, opent Monique bij Radio 538. “En ik weet ook niet of we het willen. Ik moet daar ook nog even over nadenken. Er zijn ook nog geen vragen over gesteld.” Vanuit Talpa is het dus blijkbaar nog stil.
Nog een keer aan te beginnen
Opmerkelijk als je naar de kijkcijfers kijkt, die gaan door het dak. “Ondanks alle kritieken, ook wel knap natuurlijk”, aldus Monique. En die kritieken zijn dus wel een issue voor haar. “Geen reden om er nog een keer aan te beginnen. Maar als alles eerlijk was verlopen…” Na de eerste aflevering liet ze zich al ontvallen niet al te blij te zijn met sommige montages. En het kan ook maar niet al te goed bekoren hoe Denise haar verhaal heeft gedaan. Wordt dus ongetwijfeld vervolgd.
