Monique heeft in gesprek met De Telegraaf een boekje opengedaan over haar traumatische verleden. In de serie werd duidelijk dat er best het één en ander is voorgevallen in haar leven, maar wat precies bleef lange tijd onduidelijk. Nu heeft de moeder van Mike meer verteld over haar verleden.
Traumatisch verleden
Monique vertelt in het interview onder meer dat haar ouders zijn gescheiden toen ze nog heel jong was. Aangezien haar moeder volgens Monique een eigen leven leidde, was ze vooral op haar vader aangewezen. “Hij zorgde ervoor dat ik niks tekortkwam, desondanks miste ik een moederfiguur. Het was een lieve vrouw, maar ze heeft weinig naar me omgekeken. Ik zag haar alleen op feestdagen.” En dat heeft de band tussen de twee geen goed gedaan. Haar band met haar moeder is het best te omschrijven als een haat-liefdeverhouding en Monique heeft dan ook gezworen dat ze het zelf anders zou doen als moeder.
Op slag dood
Met haar vader had Monique wel een goede band. Ook Mike heeft veel aan hem gehad. “Hij haalde Mike elke dag uit school, bleef elke avond eten en ging altijd mee op vakantie. We waren ontzettend hecht.” Totdat het noodlot toesloeg. “Hij is op Mikes vijftiende verjaardag overleden door een noodlottig ongeval. Hij werd aangereden door een auto en was op slag dood. ‘s Ochtends stond hij nog vanuit zijn raam naar me te zwaaien en ‘s avonds was hij dood. De slingers hingen bij mij in huis toen de politie aan de deur stond om het nieuws te brengen. Ik ben nu pas over dit verdriet heen…”, aldus Monique.
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!