Monica Geuze is de geliefde presentatrice van zowel Love Island als Temptation Island. Deze maand geeft ze een groot interview met de Cosmopolitan, die ze voor het laatst vijf jaar geleden sprak. Wat is er in de tussentijd allemaal veranderd?
Monica 2.0
“In de afgelopen vijf jaar is er enorm veel veranderd, maar wat mijn wereld echt op z’n kop heeft gezet is de geboorte van Zara-Lizzy. Het verandert je zó als mens om de verantwoordelijkheid voor iemand anders te dragen. Daar komt een gevoel bij kijken dat ik daarvoor nog niet kende”, begint Monica dankbaar.
Onzekerheid
Is de beauty wel eens onzeker over zichzelf? “Ik ben geen onzeker persoon, ik ben best wel mild voor mezelf. Natuurlijk vind ik het leuk om de deur uit te gaan met mooie make-up, leuke kleren en m’n haar mooi gedaan. Maar ik ben er ook heel realistisch over dat ik zo niet wakker word. Je kunt dan heel onzeker zijn over je uiterlijk, maar het is wat je gegeven is. Wat betreft het moederschap: daar probeer ik ook maar over te denken dat ik het toch nooit perfect ga doen. Het draait allemaal om concessies doen. Als je de allerbeste zakenvrouw wilt zijn, dan ben je waarschijnlijk niet de allerbeste moeder. En andersom. Je wil je helemaal storten op het moederschap, maar dan heb je weer geen tijd voor drie carrières ernaast.”
Spotlights
Tot slot: vindt Monica het lastig om altijd in de spotlights te staan, inclusief alle kritiek die daar bij hoort? “Ik vind het hypocriet om te zeggen dat ik het lastig vind. Ik heb zelf voor deze baan gekozen, daar komt bekendheid bij kijken. In de eerste plaats ben ik daar heel dankbaar voor. Maar natuurlijk is het heel vervelend als er roddels ontstaan. Ik ga geen dingen bevestigen of ontkrachten, omdat ik vind dat sommige dingen nobody’s business zijn.” En zo is het!
➡ Niets missen van Temptation Island? Volg deze Temptation Island Facebook-groep!
Dit bericht op Instagram bekijken
