Gisteren kwam naar buiten dat Lars Veldwijk, de ex van Monica Geuze en vader van hun Zara-Lizzy, gepakt is met alcohol op achter het stuur, in Zuid-Korea. Hij dreigt hierdoor zijn contract bij voetbalclub Suwon FC te gaan verliezen.
Monica ‘enorm geschrokken’
In Shownieuws vertelt Evert Santegoeds dat Monica nog van niets wist toen het medium haar confronteerde met het nieuws. Ze ‘reageerde erg geschrokken en kon verder nog weinig zeggen’, aldus Santegoeds. Verder wil het management van Veldwijk zelf nog niets zeggen. Suwon noemde het reeds een ‘onvergeeflijke daad’, maar wil nog niet overgaan tot contractontbinding voordat het van de competitiebazen (K League) heeft vernomen of zij een sanctie uit gaan delen.
Voetballer
Vorig jaar stuurde de nationale grootmacht Jeonbuk Hyundai al een speler weg nadat hij dronken achter het stuur vandaan was geplukt. Voor Veldwijk dreigt dus eenzelfde sanctie. Veldwijk, die in 2020 vanaf datzelfde Jeonbuk overstapte naar Suwon, voetbalde in Nederland voor FC Utrecht, Excelsior, PEC Zwolle, FC Groningen en Sparta. Ex Monica kennen we onder meer als presentatrice van Love- en Temptation Island.
➡ Niets missen van Love Island? Volg deze Love Island Facebook-groep!