Het kan niet meer stuk tussen Mike en Antine. De twee hebben de nacht samen doorgebracht, krijgen een waar ontvangstcomité en daarna nog eens de sleutel van het huis. Ondertussen is Adrienne in Zwitserland langzaam aan het loskomen.
Dacht dat mijn moeder binnen kwam
Mike heeft ‘de avond uit zijn dromen’ beleefd, zo laat hij direct duidelijk weten. Samen met Antine bracht hij de nacht door in het prachtige hotel. “Het was voor ons allebei toch wel wat onwennig, omdat we niet gewend zijn om naast iemand te slapen. Dat is een hele tijd geleden voor ons allebei. Maar het was gewoon echt superleuk en we hebben echt van elkaar genoten. Dus vul de rest maar in.” En aan humor geen gebrek als het ontbijt de kamer in wordt gereden. “Ik dacht dat mijn moeder binnen kwam”, gilt Mike het uit.

Sleutel overhandigd
Mama Monique staat echter thuis klaar en niet zomaar. Met een confettikanon en grote balonnen staan de ouders van Mike het stel op te wachten. Antine is er stil van en krijgt daarna ook nog een cadeau van Monique. Want ze heeft een kaartje geschreven met ‘Welkom in de familie’. Dat blijkt letterlijk het geval, want het cadeau blijkt een sleutel van het huis te zijn. “Ik vind dit heel mooi en lief.” Daarop gaat Antine gelijk haar koffers halen en trekt in op de kamer van Mike. Die maakt de halve kledingkast leeg, terwijl moeders toekijkt. Terwijl Monique in de woonkamer rustig op de bank zit, testen de twee tortelduifjes alvast Mike zijn bed even uit.
Een eerste kusje
In Zwitserland gaat het nog minder snel tussen Adrienne en Fris. De twee gaan langlaufen, wat voor Frits een hele onderneming wordt. Hij ligt meer op de grond dan dat hij van de berg af gaat. Hij heeft daarnaast de halve nacht wakker gelegen. “Het begint wel te borrelen. Ik merk heel stiekem dat we het heel erg leuk samen hebben. Dat serieuzere kantje komt ook steeds meer naar voren en dat je echt denkt ‘gaat het hier gebeuren’. Daar houd ik wel steeds meer rekening mee, voorzichtig.” Dat gesprek start hij ook met Adrienne, die nog altijd heel afwachtend is. Maar toch ontstaat er wel langzaam wat toenadering, want er wordt zelfs een eerste kusje gegeven.
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!

