Martijn is één van de B&B-houders in B&B Vol Liefde. Met zijn zoektocht naar de ware wil het in Thailand vooralsnog niet echt lukken. Op romantiek hoeven de dames sowieso niet te rekenen in de B&B Say Cheese, zo vertelde hij al in een interview met RTL.
Romantiek
Als gevraagd wordt naar het meest romantische wat Martijn ooit heeft gedaan, vertelt hij: “Dat moet zijn geweest dat ik, toen ik net een vriendin had, achter haar aan ben gevlogen naar haar vakantiebestemming om haar te verrassen. Ik ben in het vliegtuig gestapt naar Spanje en daar was zij samen met haar ouders en haar kinderen. Na de eerste twee dagen zonder haar begon ik haar te missen en belde ik haar vader dat ik zou komen… en toen was ik een aantal uur later daar. Gelukkig was haar reactie even enthousiast als die van mij, ze had natuurlijk ook kunnen denken: doe eens even rustig! Maar voor de rest ben ik niet heel romantisch, hoor. Je zal mij niet betrappen op het neerleggen van rozenblaadjes bijvoorbeeld. Die rotzooi moet je vervolgens ook weer opruimen”, lacht Martijn.
Vrije dagen
En hoe brengt hij zijn vrije dagen eigenlijk door in Thailand? “Dan slaap ik uit, dan stap ik vaak op de scooter en ga ik de omgeving verder verkennen en nieuwe plekjes ontdekken. Soms doe ik ook nog even een drankje op het strand. Er valt hier zo verschrikkelijk veel te zien, ik heb nog lang niet alles gezien. Ik vind het heerlijk om op de dag dat mijn B&B gesloten is, de maandag alleen op pad te gaan. Mijn vrienden zitten vaak doordeweeks al bij mij in de zaak. Dan kan het juist fijn zijn om je even af te zonderen. Mocht er een partner komen, dan mag die uiteraard wel mee op de maandag. Dat is degene op wie je wacht, dingen mee wilt doen en ontdekken. Daar heb ik zin in”, aldus Martijn tot slot.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
